• pl

Wizazysci.pl

Koszyk

Brak produktów

Suma:

Ostatnio dodane produkty

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podano ceny brutto (z VAT)

eBiuletyn-Newsletter

O nas

Strona HD Makeup powstała z myślą o kobietach, ceniących sobie piękny wygląd na co dzień. Pomagamy zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, zajmującym się sztuką wizażu. Od wielu lat dostarczamy klientom, jedynie najlepsze pędzle kosmetyczne z włosia naturalnego i syntetycznego. Staramy się dostrzegać potrzeby i odpowiadać na nie, ciągle wprowadzając do dystrybucji nowe, jeszcze lepsze produkty. Współpracując z gabinetami wizażu, salonami kosmetycznymi i szkołami wizażu, na terenie całego kraju, dokładnie znamy wasze potrzeby i oczekiwania w zakresie wysokiej jakości profesjonalnych przyborów kosmetycznych.

 

To dzięki wam - waszemu zaufaniu i opiniom, firma K&M stała się jednym z liderów wśród firm zajmujących się dystrybucją i sprzedażą materiałów kosmetycznych w Polsce. Aby to osiągnąć, cały czas przyglądamy się rozwojowi branży kosmetycznej na świecie, współpracujemy wyłącznie z producentami, uznanymi w świecie kosmetyki za najlepszych i oferujemy produkty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Posiadamy wyłączność na dystrybucję w Polsce produktów marki LancrOne i  Sunshade Minerals, oferujących pędzle do makijażu tylko najwyższej jakości.

 

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie lojalność naszych klientów, dlatego zawsze kierujemy się waszymi opiniami. Poszerzamy gamę produktów o nowe, ekskluzywne kolekcje pędzli LancrOne i Sunshade Minerals oraz dostosowujemy ceny tak, by były jak najbardziej atrakcyjne. Na nasz sukces składa się wiele czynników, między innymi młody zespół zarządzający, profesjonalna obsługa oraz współpraca z najlepszymi wizażystami. W ten sposób, oprócz zaopatrywania w przybory kosmetyczne, stworzyliśmy również interaktywny katalog wizażystów, dzięki któremu łatwo i szybko możesz znaleźć najlepszego wizażystę, blisko Twojego domu.

 

K&M oferuje markowe produkty kosmetyczne, pędzle do makijażu i akcesoria, zawsze najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, konkurencyjnym cenom i profesjonalnemu podejściu, zyskaliśmy sobie rzesze wiernych, powracających klientów. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić!

 


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem - nie pokazuj więcej tego okna